بهمن ۲۵

درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ یکی دیگر از محصولات پرکاربرد گروه تولیدی “وطن درب” است. در این نوشته درباره درب اتوماتیک پارکینگ و انواع آن می خوانیم، به موارد استفاده و کاربرد این محصول می پردازیم و با مزایای استفاده از درب پارکینگ اتوماتیک آشنا می شویم.

امروزه استفاده از تکنولوژی باعث افزایش سطح رفاه و امنیت در جامعه شده است به طوری که بهره بردن از تکنولوژی های به روز به امری ضروری تبدیل شده. از مظاهر تکنولوژی های روز انواع درب اتوماتیک است است که بدون به عمل فیزیکی و به طور خودکار عمل باز و بسته شدن آن انجام می گیرد.

استفاده از درب اتوماتیک پارکینگ به آسانی فشردن دکمه ریموت کنترل آن است. دیگر نیازی به پیاده شدن از خودرو و باز و بسته کردن درب پارکینگ ندارید و همین امکان موجب افزایش سطح رفاه و رضایت ساکنین یک ویلا، مجتمع مسکونی یا اداری است. علاوه بر این استفاده از درب های اتوماتیک از جمله درب اتوماتیک پارکینگ موجبات افزایش سطح امنیت مکان مورد نظر را فراهم می آورد.

انواع درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ در انواع مختلفی تولید و استفاده می شود که در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم. با توجه به موقعیت پارکینگ و همچنین سلیقه خود می توانید یکی از انواع درب پارکینگ را انتخاب کنید.

درب اتوماتیک پارکینگ دولنگه

این نوع از درب پارکینگ را می توان پرکاربردترین نوع آن به حساب آورد به طوری که اکثریت غالب ساختمان های ایرانی که از درب پارکینگ اتوماتیک استفاده می کنند، درب دولنگه آن را برای استفاده ترجیح می دهند.

این نوع از درب هم مناسب پارکینگ های زیرواحد (مسقف) هست و هم مناسب ساختمان هایی که حیاط دار هستند. راحتی استفاده از آن به آسانی فشردن دکمه ریموت کنترل است تا هر دو لنگه در همزمان باز شده و بسته شوند.

درب اتوماتیک پارکینگ تک لنگه

باز شدن این نوع از درب پارکینگ به صورت ۹۰ درجه ای بوده و این به معنای بهره بردن از حداکثر فضای ورودی پارکینگ.

در صورتی که پارکینگ ساختمان شما در حیاط یا در طبقه همکف قرار دارد و سرپوشیده نیست، انتخاب درب تک لنگه را شاید بتوان بهترین انتخاب برای شما دانست.

امنیت استفاده از درب تک لنگه اتوماتیک پارکینگ منوط به استفاده از قفل های برقی می باشد تا در اثر ازدیاد فشار برق به طور ناگهانی باز نشوند.

همکارن ما در “وطن درب” آماده ارائه خدمات مشاوره ای بیشتر در این زمینه به شما هستند.

درب اتوماتیک پارکینگ ریلی

این نوع از درب پارکینگ همانطور که از نام آن هم پیداست در امتداد یک ریل و به صورت کشویی باز و بسته می شود.

درب اتوماتیک پارکینگ کشویی یا همان ریلی غالبار در پارکینگ هایی استفاده می شود که فضای زیادی در بالای درب پارکینگ و یا در حیاط خود ندارند و نیاز به استفاده بهینه از فضا وجود دارد.

از ویژگی های این نوع درب پارکینگ می توان به قابلیت استفاده در درب های سنگین و بسیار عریض، ایجاد حداقلی صدا همزمان با بهره گیری از حداکثر توان و سرعت و قابلیت تردد بالان آن اشاره کرد.

درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای

همانطور که از کاربردهای بی نظیر و پرشمار کرکره برقی یا اتوماتیک اطلاع داریم می دانیم که یکی از کاربردهای این محصول استفاده از آن به عنوان درب اتوماتیک پارکینگ است.

عملکرد این نوع از درب پارکینگ نیز مشابه سایر انواع کرکره برقی می باشد و کاربرد آن غالبا در پارکینگ های مسقف آپارتمان ها می باشد. یکی از مزایای درب پارکینگ کرکره ای قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن است.

درب اتوماتیک پارکینگی سکشنال یا زیرسقفی

عملکرد این نوع از درب اتوماتیک هم مشابه درب کرکره ای می باشد؛ به این صورت که با فشردن ریموت، پنل های درب به سمت بالا (در جهت عمودی) حرکت می کنند با این تفات که درب های کرکره ای به صورت یکپارچه می باشد اما درب های سکشنال همانطور که از اسم آن ها برمی آید از پنل هایی که به هم پیوسته اند ساخته می شوند.

زیبایی منحصر به فرد و خیره کننده این نوع از درب های پارکینگ باعث شده تا در پارکینگ اکثر ساختمان های مدرن به کار گرفته شود.

نصب درب اتوماتیک پارکینگ

تخخصی بودن امر نصب درب اتوماتیک پارکینگ و نیاز به دقت و مهارت بالا در این امر باعث شده تا گروه تولیدی “وطن درب” از بهترین نیروهای متخصص خود در امر نصب درب پارکینگ استفاده کند.

راهنمای خرید جک درب پارکینگ اتوماتیک

کارشناسان ما آماده اند تا شما را در انتخاب بهترین نوع درب پارکینگ و همچنین راهنمایی های لازم جهت خرید آن را به شما عزیزان ارائه کنند.

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , ,

vatandoor.ir